THS4001IDG4
Produkt oversigt
Varenummer: THS4001IDG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP VFB 270MHZ 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
150 pcs
  • Besked
Specifikationer for THS4001IDG4
Varenummer THS4001IDG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP VFB 270MHZ 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19863 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 5 V ~ 32 V, ±2.5 V ~ 16 V Spænding - Indgangsforskydning 2mV
Leverandør Device Package 8-SOIC Slew Rate 400 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type -
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Få båndbreddeprodukt 270MHz
Detaljeret beskrivelse Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Nuværende - Forsyning 7.8mA
Nuværende - Output / Channel 100mA Nuværende - Input Bias 2.6µA
Basenummer THS4001 Forstærker Type Voltage Feedback
-3db båndbredde 270MHz