THS4150CDGKG4
Produkt oversigt
Varenummer: THS4150CDGKG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for THS4150CDGKG4
Varenummer THS4150CDGKG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3149 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Spænding - Indgangsforskydning 1.1mV
Leverandør Device Package 8-VSSOP Slew Rate 650 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Output Type Differential
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Få båndbreddeprodukt 340MHz
Detaljeret beskrivelse Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-VSSOP Nuværende - Forsyning 17.5mA
Nuværende - Output / Channel 85mA Nuværende - Input Bias 4.3µA
Basenummer THS4150 Forstærker Type Differential
-3db båndbredde 150MHz