THS4150IDGN
Produkt oversigt
Varenummer: THS4150IDGN
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
80 pcs
  • Besked
Specifikationer for THS4150IDGN
Varenummer THS4150IDGN Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7811 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Spænding - Indgangsforskydning 1.1mV
Leverandør Device Package 8-MSOP-PowerPad Slew Rate 650 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Output Type Differential
Andre navne THS4150IDGNG4
THS4150IDGNG4-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Få båndbreddeprodukt 340MHz Detaljeret beskrivelse Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-MSOP-PowerPad
Nuværende - Forsyning 17.5mA Nuværende - Output / Channel 85mA
Nuværende - Input Bias 4.3µA Basenummer THS4150
Forstærker Type Differential -3db båndbredde 150MHz