TL-SCSI285PWRE4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TL-SCSI285PWRE4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TL-SCSI285PWRE4
Varenummer TL-SCSI285PWRE4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3585 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.8V @ 620mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.85V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Leverandør Device Package 20-TSSOP Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature, Over Voltage Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 62dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Driftstemperatur 0°C ~ 125°C Antal regulatorer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 500mA 20-TSSOP
Nuværende - Output 500mA Kontrolfunktioner -