TL2218-285PWR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TL2218-285PWR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL2218-285PWR
Varenummer TL2218-285PWR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39405 pcs Datablad
Spænding - Supply 3.5 V ~ 5.5 V Type SCSI
Leverandør Device Package 20-TSSOP Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Andre navne 296-10163-2 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal Afslutninger 9 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse SCSI Terminator 9 Terminations 20-TSSOP Basenummer TL2218-285
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TL2205OABPRB
TL2205OABPRB
producenter: E-Switch
Beskrivelse: SWITCH PUSH DPDT 0.1A 30V
På lager: 51290 pcs
Hent: TL2205OABPRB.pdf
RFQ
TL2205OACPBA
TL2205OACPBA
producenter: E-Switch
På lager: 51018 pcs
Hent: TL2205OACPBA.pdf
RFQ
TL2218-285PWRG4
TL2218-285PWRG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP
Hent:
TL223-1
TL223-1
producenter: Fluke Electronics
Beskrivelse: SUREGRIP ELECTRICAL TEST LEAD SE
Hent:
TL2205OABPRA
TL2205OABPRA
Hent: TL2205OABPRA.pdf
TL2230EEF140
TL2230EEF140
Beskrivelse: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V
Hent: TL2230EEF140.pdf
TL221
TL221
producenter: Fluke Electronics
Beskrivelse: TEST LEAD BANANA TO BANANA 59.1"
Hent: TL221.pdf
TL2230EEF100
TL2230EEF100
Hent: TL2230EEF100.pdf
TL2218-285PW
TL2218-285PW
producenter: N/A
Beskrivelse: IC CURR-MODE SCSI TERM 20-TSSOP
TL2205OACPRA
TL2205OACPRA
Hent: TL2205OACPRA.pdf
TL222
TL222