TL2575-12IKTTR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TL2575-12IKTTR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG BUCK 12V 1A 5-DDPAK
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL2575-12IKTTR
Varenummer TL2575-12IKTTR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG BUCK 12V 1A 5-DDPAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65224 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 12V Spænding - Udgang (Max) -
Spænding - Indgang (Min) 4.75V Spænding - Indgang (Max) 40V
Topologi Buck Synkron Rectifier No
Leverandør Device Package DDPAK/TO-263-5 Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-21495-2
TL2575-12IKTTRG3
TL2575-12IKTTRG3-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fungere Step-Down Frequency - Switching 52kHz
Detaljeret beskrivelse Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Nuværende - Output 1A