TL2575HV-33IN
Produkt oversigt
Varenummer: TL2575HV-33IN
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG BUCK 3.3V 1A 16-DIP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL2575HV-33IN
Varenummer TL2575HV-33IN Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG BUCK 3.3V 1A 16-DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30775 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V Spænding - Udgang (Max) -
Spænding - Indgang (Min) 4.75V Spænding - Indgang (Max) 60V
Topologi Buck Synkron Rectifier No
Leverandør Device Package 16-PDIP Serie -
Emballage Tube Pakke / tilfælde 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-21840-5
TL2575HV-33INE4
TL2575HV-33INE4-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fungere Step-Down Frequency - Switching 52kHz
Detaljeret beskrivelse Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 16-DIP (0.300", 7.62mm) Nuværende - Output 1A