TL4050B50IDCKT
Produkt oversigt
Varenummer: TL4050B50IDCKT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 5V SC70
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TL4050B50IDCKT
Varenummer TL4050B50IDCKT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 5V SC70 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5469 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 5V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.2% Temperaturkoefficient 50ppm/°C
Andre navne TL4050B50IDCKTG4
TL4050B50IDCKTG4-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 93µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-5
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 15mA