TL4050C50QDBZR
Produkt oversigt
Varenummer: TL4050C50QDBZR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 5V SOT23-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL4050C50QDBZR
Varenummer TL4050C50QDBZR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57795 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 5V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient 50ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Output Type Fixed
Andre navne 296-22825-1 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 93µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 15mA
Nuværende - Katode 90µA Basenummer TL4050C50
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TL4050C50IDBZR
TL4050C50IDBZR
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 5V SOT23-3
På lager: 184437 pcs
Hent:
RFQ
TL4050C50QDBZRQ1
TL4050C50QDBZRQ1
producenter: N/A