TL4051C12IDCKT
Produkt oversigt
Varenummer: TL4051C12IDCKT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 1.225V SC70
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TL4051C12IDCKT
Varenummer TL4051C12IDCKT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 1.225V SC70 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3038 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.225V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient 50ppm/°C
Andre navne TL4051C12IDCKTG4
TL4051C12IDCKTG4-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 20µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SC-70-5
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 12mA