TL5001AIDG4
Produkt oversigt
Varenummer: TL5001AIDG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
375 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL5001AIDG4
Varenummer TL5001AIDG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64427 pcs Datablad
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologi Buck, Boost, Flyback
Synkron Rectifier No Leverandør Device Package 8-SOIC
Serie - Serielle grænseflader -
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type Transistor Driver Outputfaser 1
Output Configuration Positive Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal udgange 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Fungere Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Frequency - Switching 20kHz ~ 500kHz Duty Cycle (Max) 100%