TL5001QDG4
Produkt oversigt
Varenummer: TL5001QDG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL5001QDG4
Varenummer TL5001QDG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 41709 pcs Datablad
Spænding - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologi Buck, Boost, Flyback
Synkron Rectifier No Leverandør Device Package 8-SOIC
Serie - Serielle grænseflader -
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type Transistor Driver Outputfaser 1
Output Configuration Positive Andre navne 296-22045-5
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal udgange 1
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fungere Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Frequency - Switching 20kHz ~ 500kHz