TL780-12KCSE3
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TL780-12KCSE3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1100 pcs
  • Besked
Specifikationer for TL780-12KCSE3
Varenummer TL780-12KCSE3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 232070 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 2V @ 1A Spænding - Udgang (Min / Fast) 12V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 30V
Leverandør Device Package TO-220-3 Serie -
Pakke / tilfælde TO-220-3 PSRR 85dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-21603-5 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220-3 Nuværende - Output 1.5A