TLC1549IDG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TLC1549IDG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
150 pcs
  • Besked
Specifikationer for TLC1549IDG4
Varenummer TLC1549IDG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18369 pcs Datablad
Spænding - Forsyning, Digital 5V Spænding - Supply, Analog 5V
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Prøveudtagningshastighed (pr. Sekund) 38k Reference Type External
Forhold - S / H: ADC 1:1 Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Driftstemperatur -40°C ~ 85°C