TLV1549IDG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TLV1549IDG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
150 pcs
  • Besked
Specifikationer for TLV1549IDG4
Varenummer TLV1549IDG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16502 pcs Datablad
Spænding - Forsyning, Digital 3 V ~ 3.6 V Spænding - Supply, Analog 3 V ~ 3.6 V
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Prøveudtagningshastighed (pr. Sekund) 38k Reference Type External
Forhold - S / H: ADC 1:1 Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Driftstemperatur -40°C ~ 85°C