TLV2217-18KTPR
Produkt oversigt
Varenummer: TLV2217-18KTPR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LIN 1.8V 500MA 2POWERFLEX
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TLV2217-18KTPR
Varenummer TLV2217-18KTPR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LIN 1.8V 500MA 2POWERFLEX Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4331 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) - Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.8V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 12V
Leverandør Device Package 2-PowerFLEX™ Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature, Over Voltage Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 62dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-18906-2 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 2-PowerFLEX™ Nuværende - Output 500mA