TLV2217-33KC
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TLV2217-33KC
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TLV2217-33KC
Varenummer TLV2217-33KC Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4072 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.5V @ 500mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 12V
Leverandør Device Package TO-220-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature, Over Voltage Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-220-3 PSRR 62dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-10502-5 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3 Nuværende - Output 500mA