TLV27L1CDBVRG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TLV27L1CDBVRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TLV27L1CDBVRG4
Varenummer TLV27L1CDBVRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 149351 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Spænding - Indgangsforskydning 500µV
Leverandør Device Package SOT-23-5 Slew Rate 0.06 V/µs
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753 Output Type Rail-to-Rail
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Få båndbreddeprodukt 160kHz