TLV707185PDQNT
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TLV707185PDQNT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4X2SON
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TLV707185PDQNT
Varenummer TLV707185PDQNT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4X2SON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 646912 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.36V @ 150mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.85V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Leverandør Device Package 4-X2SON (1x1) Serie -
Pakke / tilfælde 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal regulatorer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 200mA 4-X2SON (1x1)
Nuværende - Quiescent (Iq) 50µA Nuværende - Output 200mA