TLV707285PDQNR
Produkt oversigt
Varenummer: TLV707285PDQNR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4X2SON
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TLV707285PDQNR
Varenummer TLV707285PDQNR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4X2SON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 692672 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.3V @ 150mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.85V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Leverandør Device Package 4-X2SON (1x1) Serie -
Pakke / tilfælde 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-30290-2 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA 4-X2SON (1x1) Nuværende - Quiescent (Iq) 50µA
Nuværende - Output 200mA Kontrolfunktioner Enable