TLV733285PDQNR
Produkt oversigt
Varenummer: TLV733285PDQNR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4X2SON
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TLV733285PDQNR
Varenummer TLV733285PDQNR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4X2SON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 651090 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.29V @ 300mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.85V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Leverandør Device Package 4-X2SON (1x1) Serie -
Pakke / tilfælde 4-XDFN Exposed Pad PSRR 68dB ~ 28dB (100Hz ~ 100kHz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-42367-2
TLV733285PDQNR-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA 4-X2SON (1x1) Nuværende - Quiescent (Iq) 60µA
Nuværende - Output 300mA Kontrolfunktioner Enable