TMS320C25FNL50
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C25FNL50
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 68-PLCC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320C25FNL50
Varenummer TMS320C25FNL50 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 68-PLCC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5935 pcs Datablad
Spænding - I / O 5.00V Spænding - Core 5.00V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 68-PLCC (24.23x24.23)
Serie TMS320C2x Emballage Tube
Pakke / tilfælde 68-LCC (J-Lead) Andre navne 296-34505-5
TMS320C25FNL50-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) On-chip RAM 1kB
Ikke-flygtig hukommelse ROM (8 kB) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Serial Port Clock Rate 50MHz