TMS320C30GEL50
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C30GEL50
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 181-CPGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320C30GEL50
Varenummer TMS320C30GEL50 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 181-CPGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5069 pcs Datablad
Spænding - I / O 5.00V Spænding - Core 5.00V
Type Floating Point Leverandør Device Package 181-CPGA (39x39)
Serie TMS320C3x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 181-BCPGA Exposed Pad Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TC)
On-chip RAM 8.25kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (16 kB)
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade Serial Port
Clock Rate 50MHz Basenummer TMS320C30