TMS320C6418GTS600
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C6418GTS600
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP FIXED-POINT 288-FCBGA
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320C6418GTS600
Varenummer TMS320C6418GTS600 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 1259 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.40V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 288-FCBGA (23x23)
Serie TMS320C6410/12/13/18 Emballage Tray
Pakke / tilfælde 288-BBGA, FCBGA Andre navne 296-17480
Driftstemperatur 0°C ~ 90°C (TC) On-chip RAM 544kB
Ikke-flygtig hukommelse External Monteringstype Surface Mount
grænseflade Host Interface, I²C, McASP, McBSP Clock Rate 600MHz