TMS320C6701GJC150
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C6701GJC150
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FLOATING POINT DSP 352-BGA
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 844 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 844 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
24 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320C6701GJC150
Varenummer TMS320C6701GJC150 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 844 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.80V
Type Floating Point Leverandør Device Package 352-FC/CSP (35x35)
Serie TMS320C67x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 352-BBGA, FCCSPBGA Andre navne 296-10748
296-10748-5-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 90°C (TC) On-chip RAM 128kB
Ikke-flygtig hukommelse External Monteringstype Surface Mount
grænseflade Host Interface, McBSP Clock Rate 150MHz