TMS320C6722RFP200
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C6722RFP200
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FLOATING-POINT DSP 144HTQFP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320C6722RFP200
Varenummer TMS320C6722RFP200 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FLOATING-POINT DSP 144HTQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5141 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.20V
Type Floating Point Leverandør Device Package 144-HTQFP (20x20)
Serie TMS320C672x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-TQFP Exposed Pad Andre navne 296-19448
Driftstemperatur 0°C ~ 90°C (TC) On-chip RAM 160kB
Ikke-flygtig hukommelse ROM (384 kB) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade EBI/EMI, I²C, McASP, SPI Clock Rate 200MHz