TMS320C6727GDHA250
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320C6727GDHA250
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for TMS320C6727GDHA250
Varenummer TMS320C6727GDHA250 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 4511 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.20V
Type Floating Point Leverandør Device Package 256-BGA (17x17)
Serie TMS320C672x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 256-BGA Driftstemperatur -40°C ~ 105°C (TC)
On-chip RAM 288kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (384 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Clock Rate 250MHz Basenummer TMS320C6727