TMS320LBC57PBK57
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320LBC57PBK57
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 128-LQFP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320LBC57PBK57
Varenummer TMS320LBC57PBK57 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 128-LQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6477 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 3.30V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 128-LQFP (14x14)
Serie TMS320C5x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 128-LQFP Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 14kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (64 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade BSP, HPI, SSP
Clock Rate 57MHz Basenummer TMS320LBC57