TMS320LC50PQ57
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320LC50PQ57
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DSP 132-BQFP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320LC50PQ57
Varenummer TMS320LC50PQ57 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DSP 132-BQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4109 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 3.30V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 132-BQFP (24.54x24.54)
Serie TMS320C5x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 132-BQFP Bumpered Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 20kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (4 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade Serial Port
Clock Rate 57MHz Basenummer TMS320LC50