TMS320VC33PGE150
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC33PGE150
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144LQFP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
540 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC33PGE150
Varenummer TMS320VC33PGE150 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144LQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4137 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.80V
Type Floating Point Leverandør Device Package 144-LQFP (20x20)
Serie TMS320C3x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-LQFP Andre navne 296-12166
Q894754
TMS320VC33PGE150-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 90°C (TC) On-chip RAM 136.25kB
Ikke-flygtig hukommelse External Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Serial Port Clock Rate 75MHz