TMS320VC5410GGW100
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC5410GGW100
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DIG SIG PROCESSOR 176-BGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC5410GGW100
Varenummer TMS320VC5410GGW100 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DIG SIG PROCESSOR 176-BGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3087 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 2.50V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 176-BGA MICROSTAR (15x15)
Serie TMS320C54x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 176-LFBGA Andre navne 296-10765
296-10765-5-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 128kB
Ikke-flygtig hukommelse ROM (32 kB) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Host Interface, McBSP Clock Rate 100MHz