TMS320VC5502PGF300
Produkt oversigt
Varenummer: TMS320VC5502PGF300
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FXD-PNT DSP 600 MIPS 176-LQFP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
  • Besked
Specifikationer for TMS320VC5502PGF300
Varenummer TMS320VC5502PGF300 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FXD-PNT DSP 600 MIPS 176-LQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5770 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.26V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 176-LQFP (24x24)
Serie TMS320C55x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 176-LQFP Andre navne -296-17382
-296-17382-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TC) On-chip RAM 80kB
Ikke-flygtig hukommelse ROM (32 kB) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Host Interface, I²C, McBSP, UART Clock Rate 300MHz