TMSDVC5409APGE16G4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TMSDVC5409APGE16G4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-LQFP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TMSDVC5409APGE16G4
Varenummer TMSDVC5409APGE16G4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FIXED POINT DSP 144-LQFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6023 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.60V
Type Fixed Point Leverandør Device Package 144-LQFP (20x20)
Serie TMS320C54x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-LQFP Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TC)
On-chip RAM 64kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (32 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade Host Interface, McBSP
Clock Rate 160MHz Basenummer TMSDVC5409A