TPA032D04DCAG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TPA032D04DCAG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC AMP AUDIO PWR 10W D 48TSSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TPA032D04DCAG4
Varenummer TPA032D04DCAG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC AMP AUDIO PWR 10W D 48TSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6242 pcs Datablad
Spænding - Supply 8 V ~ 14 V Type Class D
Leverandør Device Package 48-HTSSOP Serie -
Emballage Tube Pakke / tilfælde 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad
Output Type 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TA)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Maks. Udgangseffekt x Kanaler @ Load 10W x 2 @ 4 Ohm; 50mW x 2 @ 32 Ohm Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant