TPS3305-18D
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3305-18D
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DUAL 2.93/1.68 V MON 8-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3305-18D
Varenummer TPS3305-18D Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DUAL 2.93/1.68 V MON 8-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36937 pcs Datablad
Spændingstærskel 1.68V, 2.93V Type Multi-Voltage Supervisor
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Nulstil timeout 140 ms Minimum Nulstil Active High/Active Low
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Produktion Push-Pull, Totem Pole Andre navne 296-2617-5
TPS330518D
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TJ) Antal overvågede volumer 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Basenummer TPS3305-18
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TPS3305-18DG4
TPS3305-18DG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC 1.8V DUAL PROCESS MON 8-SOIC
På lager: 44117 pcs
Hent:
RFQ
TPS3128E15DBVR
TPS3128E15DBVR
producenter: N/A
Beskrivelse: IC 1.43V SUPPLY MONITOR SOT-23-5
På lager: 81367 pcs
Hent:
RFQ
TPS3128E18DBVTG4
TPS3128E18DBVTG4
Beskrivelse: IC 1.71V SUPPLY MONITOR SOT-23-5
TPS3305-18DR
TPS3305-18DR
TPS3128E18DBVR
TPS3128E18DBVR
TPS3305-18DGNG4
TPS3305-18DGNG4
Beskrivelse: IC 1.8V DUAL PROCESS MON 8-MSOP
TPS3128E18DBVT
TPS3128E18DBVT
TPS3305-18DGNR
TPS3305-18DGNR
TPS3128E18DBVRG4
TPS3128E18DBVRG4
TPS3305-18DGNRG4
TPS3305-18DGNRG4
TPS3128E15DBVT
TPS3128E15DBVT
TPS3305-18DGN
TPS3305-18DGN