TPS3808G125DBVT
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G125DBVT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.25V SOT23-6
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G125DBVT
Varenummer TPS3808G125DBVT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 1.25V SOT23-6 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 59254 pcs Datablad
Spændingstærskel 1.16V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-6 Serie -
Nulstil timeout Adjustable/Selectable Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SOT-23-6
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne 296-32477-2
TPS3808G125DBVT-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal overvågede volumer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Basenummer TPS3808G125
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TPS3808G125DBVTG4
TPS3808G125DBVTG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VOLT SUPERVISOR 1.25V SOT23-6