TPS3809K33MDBVREP
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3809K33MDBVREP
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC 3.3V SUPPLY MONITOR SOT-23-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3809K33MDBVREP
Varenummer TPS3809K33MDBVREP Fabrikant N/A
Beskrivelse IC 3.3V SUPPLY MONITOR SOT-23-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 125491 pcs Datablad
Spændingstærskel 2.93V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Nulstil timeout 120 ms Minimum Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Produktion Push-Pull, Totem Pole Andre navne 296-22439-2
V62/06636-02XE
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C (TA) Antal overvågede volumer 1