TPS3818G25DRVR
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3818G25DRVR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC 2.5V SUPERVISORY CIRC 6SON
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for TPS3818G25DRVR
Varenummer TPS3818G25DRVR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC 2.5V SUPERVISORY CIRC 6SON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4382 pcs Datablad
Spændingstærskel 2.33V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package 6-WSON (2x2) Serie -
Nulstil timeout 180 ms Minimum Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 6-WDFN Exposed Pad
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne TPS3818G25DRVRG4
TPS3818G25DRVRG4-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal overvågede volumer 1