TPS3824-50DBVR
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3824-50DBVR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3824-50DBVR
Varenummer TPS3824-50DBVR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 123991 pcs Datablad
Spændingstærskel 4.55V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Nulstil timeout 120 ms Minimum Nulstil Active High/Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753
Produktion Push-Pull, Totem Pole Andre navne 296-1358-2
TPS382450DBVR
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Antal overvågede volumer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Basenummer TPS3824-50
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TPS3824-50DBVRG4
TPS3824-50DBVRG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5