TPS65010RGZTG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TPS65010RGZTG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC POWER/BATTERY MGMT 48-QFN
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS65010RGZTG4
Varenummer TPS65010RGZTG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC POWER/BATTERY MGMT 48-QFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23881 pcs Datablad
Spænding - Forsyning (Max) 5.5V Leverandør Device Package 48-VQFN (7x7)
Serie - Programmerbare funktioner -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 48-VFQFN Exposed Pad
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Antal celler 1
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade I²C, USB Fejlbeskyttelse Over Temperature
Ladestrøm - Maks 500mA Batteripakke Spænding 4.2V