TPS65150EVM-697
Produkt oversigt
Varenummer: TPS65150EVM-697
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse EVALUATION MODULE TPS65150
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS65150EVM-697
Varenummer TPS65150EVM-697 Fabrikant N/A
Beskrivelse EVALUATION MODULE TPS65150 Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 1685 pcs Datablad
Spænding - Output 15V, 30V, -2V Spænding - Indgang 1.8 V ~ 6 V
Udnyttet IC / Del TPS65150 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Boost
Udgange og Type 3, Non-Isolated Andre navne 296-43190
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål Special Purpose DC/DC, LCD Supply
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 1.2MHz