TPS75005RGWT
Produkt oversigt
Varenummer: TPS75005RGWT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LDO 500MA DUAL 20VQFN
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS75005RGWT
Varenummer TPS75005RGWT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LDO 500MA DUAL 20VQFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26810 pcs Datablad
Spænding - Supply 3.75 V ~ 6.5 V Leverandør Device Package 20-VQFN (5x5)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 20-VQFN Exposed Pad Andre navne 296-32560-2
TPS75005RGWT-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount