TPS799315YZUT
Produkt oversigt
Varenummer: TPS799315YZUT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 3.15V 200MA 5DSBGA
  • Besked
Specifikationer for TPS799315YZUT
Varenummer TPS799315YZUT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 3.15V 200MA 5DSBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 225406 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.18V @ 200mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.15V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 6.5V
Leverandør Device Package 5-DSBGA (1x1.37) Serie -
Pakke / tilfælde 5-UFBGA, DSBGA PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal regulatorer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.15V 200mA 5-DSBGA (1x1.37)
Nuværende - Quiescent (Iq) 60µA Nuværende - Output 200mA