TPS8268105SIPT
Produkt oversigt
Varenummer: TPS8268105SIPT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 1.05V 1.6A
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS8268105SIPT
Varenummer TPS8268105SIPT Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 1.05V 1.6A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36335 pcs Datablad
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 1.05V
Spænding - Indgang (Min) 2.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Type Non-Isolated PoL Module Leverandør Device Package 9-USIP
Størrelse / Dimension 0.11" L x 0.09" W x 0.04" H (2.9mm x 2.3mm x 1.0mm) Serie MicroSip™
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 9-SMD Module
Andre navne 296-40989-2
TPS8268105SIPT-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Effektivitet 90%
Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.05V 1.6A 2.5V - 5.5V Input Nuværende - Output (Max) 1.6A