UA78L12ACDR
Produkt oversigt
Varenummer: UA78L12ACDR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for UA78L12ACDR
Varenummer UA78L12ACDR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 721979 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 1.7V @ 40mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 12V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 27V
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 42dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-15054-2 Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 8-SOIC Nuværende - Output 100mA
Kontrolfunktioner - Basenummer UA78L12
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
UA78L12ACLPE3
UA78L12ACLPE3
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
På lager: 582364 pcs
Hent:
RFQ
UA78L10ACLPRE3
UA78L10ACLPRE3
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
På lager: 683147 pcs
Hent:
RFQ
UA78L12ACD
UA78L12ACD
Beskrivelse: IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
UA78L12ACDRE4
UA78L12ACDRE4
UA78L10ACPK
UA78L10ACPK
Beskrivelse: IC REG LINEAR 10V 100MA SOT89-3
UA78L10ACLPR
UA78L10ACLPR
UA78L12ACDRG4
UA78L12ACDRG4