UC3901DTR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UC3901DTR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC ISOLATED FB GENERATOR 14SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for UC3901DTR
Varenummer UC3901DTR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC ISOLATED FB GENERATOR 14SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30442 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 40 V Leverandør Device Package 14-SOIC
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Nuværende - Forsyning 5mA Basenummer UC3901