UC3902DG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UC3902DG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LOAD SHARE CONTROLLER 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
150 pcs
  • Besked
Specifikationer for UC3902DG4
Varenummer UC3902DG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LOAD SHARE CONTROLLER 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27289 pcs Datablad
Spænding - Supply 2.7 V ~ 20 V Leverandør Device Package 8-SOIC
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Forsyning 4mA Basenummer UC3902