GP25B13A-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
GP25B13A-R1B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GP25B13A-R1B
Producent / Mærke: MEAN WELL
Produkt beskrivelse AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 29W
Dataark: GP25B13A-R1B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for GP25B13A-R1B
Varenummer GP25B13A-R1B Fabrikant MEAN WELL
Beskrivelse AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 29W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3254 pcs Datablad GP25B13A-R1B.pdf
Spænding - Output 5V, 12V, -5V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Størrelse / Dimension 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm) Serie GP25B (25W)
Region udnyttet International Power (Watts) 29W
Polarisering - Output Connector DIN, 5 Pin
Andre navne 1866-1828
GP25B13A-R1B-ND
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C
Ingen belastning af strømforbrug 300mW (Max) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C8 Form Desktop (Class II)
Effektivitet Level VI Detaljeret beskrivelse 5V, 12V, -5V 29W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nuværende - Output (Max) 2.5A, 1.2A, 300mA Ledningslængde 60.2" (1.53m)