GP50A13D-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
GP50A13D-R1B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GP50A13D-R1B
Producent / Mærke: MEAN WELL
Produkt beskrivelse ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 50W
Dataark: GP50A13D-R1B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for GP50A13D-R1B
Varenummer GP50A13D-R1B Fabrikant MEAN WELL
Beskrivelse ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 50W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2197 pcs Datablad GP50A13D-R1B.pdf
Spænding - Output 5V, 12V, -12V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Størrelse / Dimension 5.75" L x 2.97" W x 1.69" H (146.0mm x 75.5mm x 43.0mm) Serie GP50A (50W)
Region udnyttet International Power (Watts) 50W
Polarisering - Output Connector DIN, 5 Pin
Andre navne 1866-1832
GP50A13D-R1B-ND
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C
Ingen belastning af strømforbrug 300mW (Max) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C14 Form Desktop (Class I)
Effektivitet Level VI Detaljeret beskrivelse 5V, 12V, -12V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nuværende - Output (Max) 4A, 2A, 500mA Ledningslængde 39.4" (1.00m)