GSM220B48-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM220B48-R7B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GSM220B48-R7B
Producent / Mærke: MEAN WELL
Produkt beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W
Dataark: GSM220B48-R7B.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 944 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for GSM220B48-R7B
Varenummer GSM220B48-R7B Fabrikant MEAN WELL
Beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 944 pcs Datablad GSM220B48-R7B.pdf
Spænding - Output 48V Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC
Størrelse / Dimension 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm) Serie GSM220B (220W)
Region udnyttet International Power (Watts) 221W
Polarisering - Output Connector Power DIN, 4 Pin
Andre navne 1866-1955
GSM220B48-R7B-ND
Driftstemperatur -30°C ~ 70°C
Ingen belastning af strømforbrug 150mW (Max) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C8 Form Desktop (Class II)
Effektivitet Level VI Detaljeret beskrivelse 48V 221W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nuværende - Output (Max) 4.6A Ledningslængde 39.4" (1.00m)